نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: جلب اعتماد عمومی مردم و دمیدن روح امید در آنها از جمله وظیفه مهم مدیران است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا صباغیان نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی در جلسه کارگروه توسعه شهرستان مهریز افزود: پاسخگویی صادقانه مسئولان به مردم و حضور مرتب آنها در جامعه از اهداف نظام است و بخش قابل توجهی از مشکلات و مطالبات مردم در عرصه‌های مختلف با پیگیری مسئولان قابل رفع است و در این زمینه کارهای خوبی هم صورت گرفت که باید تداوم داشته باشد.

نماینده شهرستان های بافق، مهریز، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس خاطر نشان کرد: جلب اعتماد عمومی مردم و دمیدن روح امید در آنها از جمله وظیفه مهم مدیران است.

صباغیان با اشاره به اینکه دشمنان  به دنبال ناامید کردن مردم هستند بر بصیرت و هوشیاری در سایه وحدت در برابر  اهداف شوم آنها تاکید کرد.

همچنین فرماندار مهریز گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند نسبت به اجرای مصوباتی که در کارگروه توسعه به تصویب می‌رسد مجدانه اهتمام داشته باشند.

رضا زارع زاده مهریزی افزود: مهمترین عامل کارایی و اثربخشی مدیران دستگاه‌های اجرایی، اراده مصمم در پیگیری و نظارت بر اجرای طرح‌هاست.

 وی بیان داشت: انتظار می‌رود مدیران در اسرع وقت  بر مبنای برنامه زمان‌بندی شده نسبت به اجرای مصوبات کارگروه مصمم و متعهد باشند.

در کارگروه مهریز بر پیگیری بودجه‌های ملی و استانی توسط مدیران اجرایی شهرستان از طریق اداره‌های کل استان یزد تاکید شد.