هم‌زمان با سراسر کشور، در شهر کرمانشاه نماز عید قربان به امامت آیت‌الله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه اقامه شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه در خطبه‌های نماز عید قربان کرمانشاه افزود: آرامش انسان‌ها در ذکر و یاد خداست، لذا همه عبادت‌های انسان ازجمله آن‌ها مناسک حج برگشت به ذکر خدا است‌.

وی با تأکید بر این مهم که ذکر و یاد خدا و اطاعت و بندگی باری‌تعالی هیچ منافاتی با زندگی روزمره انسان‌ها ندارد، خاطرنشان ساخت: خداوند تبارک‌وتعالی برای همه انسان‌ها یک نسخه عمومی تجویز کرده که با استفاده از این نسخه روح و جان آدمی آرام می‌شود و این نسخه همان ذکر، بندگی و اطاعت خداوند به هر شیوه‌ای است.

پایگاه نذورات عید قربان در کرمانشاه

۴۱ پایگاه نذورات عید قربان در کرمانشاه را جمع‌آوری می‌کنند

از ساعات اولیه روز عید قربان، ۴۱ پایگاه در استان کرمانشاه آماده دریافت نذورات، کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم و خیرین استان کرمانشاه در روز عید قربان است

هفت پایگاه بهزیستی در کرمانشاه واقع در اداره کل بهزیستی استان، در میدان سپاه پاسداران، بلوار زن، بلوار بهزیستی و شماره تماس ۳۸۳۷۷۷۹۱، اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه به نشانی بلوار شهید مصطفی امامی روبه روی پارک معلم، جنب اداره کل آموزش‌وپرورش استان به شماره تماس ۳۸۲۲۰۹۲۴، مرکز توان‌بخشی جامع الهیه واقع در شهرک بهداری جنب پارک قائم و تلفن ۳۸۳۵۷۵۶۴ آماده دریافت کمک‌ها و نذورات مردم در عید قربان هستند.

همچنین مرکز توان‌بخشی شهید ادبیان به نشانی میدان شهدا، جنب میدان تره‌بار به شماره تماس ۳۸۲۵۰۷۳۵، مرکز آموزشی بهزیستی به آدرس بلوار طاق‌بستان، جنب سازمان تأمین اجتماعی به شماره تماس ۳۸۲۴۸۸۵۹، شیرخوارگاه معتضدی واقع در خیابان اربابی به شماره تلفن ۳۸۲۷۱۶۵۶ و مرکز اورژانس اجتماعی واقع در شهرک معلم، میدان حافظ، خیابان دهخدا، رو به روی مسجد رضوی و شماره تلفن ۳۴۲۶۹۵۴۴ از دیگر پایگاه‌های بهزیستی استان برای جمع‌آوری نذورات مردم و خیرین است.

گفتنی است که معاونت مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه نیز همچنین با داشتن شماره‌حساب ۲۳۴۵۳۶۳۰۴۱ نزد بانک ملت شعبه گلستان و شماره‌حساب ۲۳۴۵۳۶۳۸۰۰ نزد بانک ملت شعبه شهدا آماده دریافت کمک‌های نقدی، غیر نقدی و نذورات مردم خیرین در عید سعید قربان است.