رئیس شورای شهر اردکان گفت: شورای پنجم اردکان با کمبود ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای فعالیت‌های عمرانی شهرداری روبروست و از ارزش افزوده کمی نیز برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد حسینی پور  رئیس شورای شهر اردکان در نشست صمیمانه با خبرنگاران و مدیران برخی کانال‌های خبری شهرستان، هدف از برگزاری این نشست را تشکر از خبرنگاران و اصحاب رسانه دانست که در طول سال به اطلاع رسانی عملکرد مسئولان به خصوص فعالیت‌های شورای شهر و شهرداری می‌پردازنند، عنوان کرد.

وی اضافه کرد: خبرنگاران رابط بین مردم و مسئولان هستند و به بیان مشکلات و آسیب‌ها نیز می پردازند.

رئیس شورای شهر اردکان با بیان اینکه افشای خیلی از جرائم و اختلاس‌ها مرهون تلاش‌ها و نگاه تیزبین رسانه‌هاست، تصریح کرد: کار خبرنگاران ارزشمند، بسیار حساس و جز مشاغل سخت و زیان آور است.

وی در ادامه با  انتقاد از درج خبر تخریب ساختمان سینمای این شهر عنوان کرد: این مکان فرهنگی توسط شورای شهر در دوره چهارم خریداری شد که عمل بسیار پسندیده ای بود.

رئیس شورای شهر اردکان افزود: کارشناسان و مهندسان معماری در بازدیدهای مکرر از این محل به جد تاکید به تخریب آن داشتند و راهی جز این نبود که متاسفانه با هجوم و انتقادات رسانه‌ای روبرو شدیم.

حسینی پور با بیان اینکه نیت شورای شهر در دوره پنجم نرساندن آسیب به مردم و جایگزین کردن ساختمان فرهنگی ،‌ رفاهی و سینمایی و ... بود اظهار داشت: برخی مدیران کانال‌های خبری بدون اطلاع از واقعیت امر به درج مطالب پرداختند که این امر افکار عمومی را متشنج می‌کند.

این مسئول با بیان اینکه عملکرد شورای پنجم با انتظارات مردم فاصله دارد و بحثی هم در آن نیست ادامه داد: باید این واقعیت را در نظر گرفت که شورای پنجم با کمبود ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای فعالیت‌های  عمرانی شهرداری روبروست و از ارزش افزوده کمی نیز برخوردار است.

حسینی پور اضافه کرد:‌  با وجود این مشکل در نظر داریم کار ماندگاری را به ثبت برسانیم، نظیر ساخت سیتی سنتر و تکمیل پارک بزرک کوهستان، که به نوبه خود ماندگار خواهد ماند.

وی با تشکر از انتقادات و نقطه نظرات همه خبرنگاران افزود: بدون انتقاد انسان،‌ خود را بی عیب و بی نقص قلمداد می‌کند و با انتقادات همراه با انصاف و بیان واقعیات جامعه رشد پیدا می کند.