موج

وحید سعیدی خبر داد:

معاون شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از اصلاح و توسعه شبکه‌های برق روستایی در همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، وحید سعیدی، معاون مهندسی و تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به  اصلاح و توسعه شبکه‌ برق روستایی در همدان و بیان اینکه اجرای طرح‌ کاهش تلفات برق یکی از موضوعات مورد توجه در واحدهای اجرایی است، اظهار کرد: از این طریق به دنبال کاهش میزان انرژی تلف شده خارج از حد استاندارد هستیم.

 

 اصلاح و توسعه شبکه‌ برق روستایی در همدان

وی بیان کرد: این اقدام به نفع صنعت برق است که به دنبال استفاده از سرمایه‌های برگشتی در راستای اصلاح شبکه و خدمت به مردم هستیم.

سعیدی با بیان اصلاح و توسعه شبکه‌ برق روستایی در همدان و اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ۴ میلیارد تومان از اعتبارات داخلی خود را در طرح کاهش تلفات تزریق کرد و در مجموع ۷.۸  میلیارد تومان توانستیم در این بخش هزینه کنیم، گفت: تعویض ۵۰ کیلومتر شبکه‌های فرسوده، اصلاح ۷۰۰ دستگاه کنتور معیوب با بیش از ۵۰ درصد خطا، تعویض پایه‌های فرسوده در منطقه در این راستا انجام شده است.

وی با اشاره به  اصلاح و توسعه شبکه‌ برق روستایی در همدان، از اتمام ۹۰ درصد پروژه تا پایان شهریورماه امسال خبر داد و افزود: امیدواریم امسال دو طرح کاهش تلفات که توسط مشاور در حال انجام است را با تأمین اعتبار و در راستای اصلاح شبکه اجرایی کنیم.

وی اضافه کرد: از سال ۹۲ تا ۹۶، ۲۰ میلیارد تومان و در سال گذشته نیز مبلغ ۸ میلیارد تومان از اعتبارات عوارض توسط شرکت توزیع برق استان همدان جذب شد.

سعیدی  با اشاره به  اصلاح و توسعه شبکه‌ برق روستایی در همدان، افزود: در مجموع از سال ۹۲ تا پایان سال ۹۷ شاهد جذب ۲۸ میلیارد تومان در بخش عوارض بوده‌ایم که این اعتبارات در بخشی از روستاهای استان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه هنوز اعتبارات امسال اعلام نشده اما با تخصیص آن در راستای اصلاح شبکه، تبدیل شبکه‌ها، اصلاح پست‌ها و برق‌دار شدن مشترکین هزینه می‌شود، گفت: سال گذشته روستای چشمه بید اسدآباد از این اعتبارات برق‌دار شد.

معاون مهندسی و تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق همدان  با اشاره به  اصلاح و توسعه شبکه‌ برق روستایی در همدان، عنوان کرد: سال‌های گذشته نیز از اعتبارات عوارض بند «د» روستاهایی در رزن و اسدآباد برق‌دار شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها