معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی یزد گفت: در پاسخ به مطالبات رهبر معظم انقلاب پویش ملی ما هم سرنوشتیم در کشور راه اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام علی کارگر معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی یزد در جمع فعالان ازدواج شهرستان یزد افزود: باید با استفاده درست از فضای مجازی راهکارهای ساده مبتنی بر اجرای دستور دینی را در زمینه ازدواج آسان به عنوان یک گفتمان در جامعه ترویج کرد. 

وی به تاکیدهای مقام معظم رهبری در حوزه خانواده و ازدواج اشاره کرد و ادامه داد: در پاسخ به مطالبات رهبر معظم انقلاب پویش ملی ما هم سرنوشتیم در کشور راه اندازی شده است.

این مسئول با بیان اینکه ازدواج از سنت‌های مورد تاکید دین اسلام است، تصریح کرد: سنت حسنه ازدواج از اصول مهم و بنیادی در هر مکتبی است و از سوی دیگر شرط بقای هر ملتی توجه به کانون خانواده به عنوان کوچکترین و موثرترین نهاد مردمی است.

کارگر با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ازدواج ساده در جامعه از ازدواج به عنوان یکی از نیازهای اولیه انسان یاد کرد و اظهار داشت: اگر به این نیاز طبیعی بشر پاسخ داده نشود شاهد مشکلات و آسیب‌ها بسیاری در جامعه خواهیم بود.