استاندار هرمزگان با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید در راستای تسریع در اجرای این پروژه‌ها هماهنگی بیشتری داشته و برنامه‌ها را به جلو ببرند، گفت: رای شتاب بخشیدن به پروژه‌های جزیره هرمز تصمیماتی اتخاذ می‌شود تا بخش عمده این طرح‌ها تا فصل گردشگری سال جاری در هرمزگان به نتیجه برسند و تکمیل شوند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی در حاشیه بازدید از طرح‌های توسعه‌ای و پروژه‌های عمرانی جزیره‌ هرمز، عنوان کرد: ۱۰ کیلومتر از جاده رینگ دور جزیره هرمز در حال احداث است که در آن امکان دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی فراهم و همچنین به‌طور کامل نور ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به بازدیدهایی که داشتیم، در جلساتی که هفته جاری برگزار خواهد شد، برای شتاب بخشیدن به پروژه‌های جزیره هرمز تصمیماتی اتخاذ می‌شود تا بخش عمده این طرح‌ها تا فصل گردشگری سال جاری در هرمزگان به نتیجه برسند و تکمیل شوند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید در راستای تسریع در اجرای این پروژه‌ها هماهنگی بیشتری داشته و برنامه‌ها را به جلو ببرند.

همتی با اشاره به بررسی رفع مشکل مسکن جوانان در جزیره هرمز، خاطرنشان کرد: در این راستا نیز سیاست‌گذاری مناسبی در حوزه ساخت‌وساز و احداث مسکن در جزیره هرمز انجام می‌شود که چشم‌انداز آینده این جزیره را نیز مدنظر خواهد داشت.

استاندار هرمزگان همچنین بر لزوم استفاده بهینه از ساختمان‌های متعلق به دستگاه‌های اجرایی در جزیره هرمز تأکید و بیان کرد: باید به سمتی گام برداریم که این ساختمان‌ها دارای ارزش‌افزوده بیشتری باشند.