مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور از فردا در اردبیل آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از 1 الی 7 مردادماه اردبیل میزبان مسابقات کشوری ورزش دانش‌آموزی در رشته های فوتسال و والیبال خواهد بود که تمام تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه این دوره از مسابقات در نظر گرفته شده است.

وی از فعالیت 19 کمیته‌ مختلف برای برگزاری باشکوه این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: در رشته فوتسال از 31 استان کشور تعداد 372 ورزشکار و در رشته والبیال نیز از 31 استان کشور 433 نفر در این رقابت‌ها حضور پیدا خواهند کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد : با احتساب داوران، مربیان، ناظران و میهمانان وزارتی 1042 نفر در این رویداد بزرگ ورزشی حضور پیدا خواهند کرد که نسبت به تدارک محل اسکان آنها در دانشگاه محقق اردبیلی، مرکز رفاهی فرهنگیان استان، مدرسه شبانه‌روزی الزهرا و دانشگاه فرهنگیان اقدام شده تا با یک برنامه‌ریزی مناسب زمینه اجرای مطلوب و شایسته فراهم آید.

ناصری همچنین گفت : آموزش و پرورش استان از 30 تیرماه الی 3 مردادماه سالجاری میزبان همایش روسای انجمن های ورزشی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها می باشد که با حضور اساتید کشوری و جهانی از جمله استاد حسین شمس فنی ترین مربی فوتسال جهان در مرکز آموزشی و رفاهی اردبیل برگزار می شود.

وی افزود : برگزاری چنین رویدادهای ورزشی فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های استان اردبیل می باشد وبنا داریم که علاوه بر برگزاری باشکوه مسابقات ،ظرفیت های استان را به میهمانان معرفی نماییم.