جشنواره استعدادیابی و مهارت افزایی تیراندازی شهرستان شهرضا ویژه کودکان سنین 5 تا 12 سال در شهرضا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، جشنواره استعدادیابی و مهارت افزایی تیراندازی شهرستان شهرضا ویژه کودکان سنین 5 تا 12 سال با حضور نماینده مردم شهرضا در مجلس، شهرداران شهرضا و منظریه، اعضای شورای شهرضا، جمعی از رؤسای هیأت های ورزشی با 128 شرکت کننده (32 نفر دختر و 96 نفر پسر) برگزار شد.

در این جشنواره 5 ایستگاه برپا شد که عبارتند از؛ ایستگاه حرکات اصلاحی، پرتاب توپ، حرکات نمایشی توسط باشگاه جیم جیم، ایستگاه سرعت عمل، ایستگاه قدرت عمل، مهارت و استقامت بدنی و ایستگاه تیراندازی با سلاح به سمت هدف های نمایشی که با استقبال کودکان و خانواده های آن ها روبه رو شد.

این برنامه با هدف شناسایی کودکان مستعد انجام شد که نتیجه به والدین آن ها اعلام و به کلیه شرکت کنندگان گواهی حضور ارائه شد.

رؤسای هیأت های بدنسازی، ژیمناستیک، وزنه برداری، مدیریت باشگاه میلان و جیم جیم، مدیریت باغ موزه شهروند و شهرداری همکاری شایسته ای در این جشنواره داشتند.

گفتنی است؛ در جریان برگزاری جشنواره استعدادیابی و مهارت افزایی تیراندازی در شهرضا تهیه فیلم مستند به مدت 20 دقیقه جهت پخش از شبکه استانی توسط هیأت تیراندازی شهرضا صورت گرفت.