نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: اگر در برخی از موارد به دستگاهی، پیرامون امور محوله تذکر می‌دهم، نگاهم ناصحانه و اصلاحی است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان،  بندر شهیدرجایی در استان هرمزگان را پیشانی اقتصادی کشور توصیف کرد، گفت: با پیشرفت سریع علم، صنعت و رقابتی شدن قطب‌های اقتصادی در کشور، توجه ویژه‌ای از سوی سازمان بنادر به بخش خصوصی و فعال سازی ظرفیت‌های این بخش در بنادر  شده است.

 نماینده جدید ولی فقیه در استان هرمزگان اضافه کرد: با اقدامات انجام شده، می‌توان به شکل بهتری از نعمت الهی دریا بهره برد و فکر و توان نیروهای متخصص ایرانی را در تمامی ابعاد، به جهانیان معرفی کرد.

حجت الاسلام عبادی زاده چهار محور مهم اقتصادی در بخش‌های دولتی، خصوصی، تعاونی و مختلط (به عنوان تلفیقی از اقتصاد دولتی و بخش خصوصی ) را مورد اشاره قرار داد و گفت: آنچه در منویات و توصیه‌های رهبر فرزانه انقلاب به مسئولین و کارگزاران کشور توصیه می‌شود، فعال‌سازی و رونق بخشی به فرآیند تولید داخلی، با تکیه و بهره‌گیری از ظرفیت و توان بخش خصوصی است.

وی در ادامه اذعان داشت: بارها دیده شده که حضور شرکت‌های بخش خصوصی و بنگاه‌های کوچک اقتصادی، بهره‌وری و کارایی بالایی را به دنبال داشته و حتی در برخی از حوز‌ها، بهتر و اثربخش‌تر از بخش دولتی عمل کرده‌اند.

وی ضمن تمجید از نگاه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی نسبت به جغرافیای مهم هرمزگان، به عنوان بزرگ‌ترین استان ساحلی کشور و همچنین ابراز قدرشناسی در خصوص زیرساخت‌های ایجاد شده در حوزه دریایی و بندری استان، اظهار داشت: هرگونه فعالیت اقتصادی که موجبات توسعه و آبادانی هرمزگان، اشتغالزایی برای جوانان و رونق بخشی معیشت ساحل‌نشینان، را فراهم آورد، مورد حمایت بنده است.