نماینده ولی فقیه در کردستان اظهار داشت: تمام تلاش وکوشش مدیران بایستی در راستای مدیریت موقوفات در کردستان به جهت کمک به نیازمندان باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی ظهر امروز یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل اوقاف و امور خیریه کردستان اظهار داشت: وقف یکی از کارهای ماندگار برای انسان در دنیا و آخرت است که علاوه بر خود فرد، دیگران نیز از برکات آن منتفع می شوند و از جمله کارهای خیری است که می توان در جهت رفع و یا کاهش بسیاری از مسایل و مشکلات موجود در جامعه از آن بهره برد.

نماینده ولی فقیه در کردستان یادآور شد: تمام فعالیت ها و کارهای انسان در مسئولیت‌های مختلف در دنیا فقط یک آزمایش و امتحان الهی است.

وی افزود: همه ما مخصوصاً افرادی که در این دنیا مسئولیت‌هایی را می پذیرند باید از فرصتی که خداوند در اختیارشان قرار داده بهترین استفاده را ببرند و با اقداماتی که انجام می دهند نامی ماندگار از خود به یادگار بگذارند.

آیت الله حسینی شاهرودی اضافه کرد: باید تلاش شود نیات واقفان را به سمت نیازهای روز جامعه هدایت کرد و از درآمد وقف های موجود نیز در جهت رفع مشکلات و مسائل مردم استفاده کرد.

وی با بیان اینکه استان کردستان در حوزه موقوفات ظرفیت و پتانسیل بالایی دارد از مدیران و متولیان امر خواست وقف‌های موجود در این استان را به خوبی مدیریت کرده و رفع نیازهای محرومان از این محل را مورد توجه قرار دهند.

در این آیین از خدمات حجت الاسلام مصطفی نوروزی تقدیر و حجت الاسلام محمد کاروند به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه کردستان معرفی شد.