مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران با تاکید بر جمع آوری انشعابات غیر مجاز برق گفت: کاهش تعداد انشعابات غیرمجاز در جلوگیری از هدر رفت انرژی و خسارات ناشی از آن بسیار مؤثر است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران کیوان فرح زاد در حاشیه چهارمین فاز از مانور جهادی مقابله با برق‌های غیرمجاز ویژه تابستان در شهرستان‌های نور، نوشهر، کلاردشت، محمودآباد و تنکابن اظهار داشت: از هزینه‌های صرفه‌جویی شده برای اجرای برنامه‌های توسعه و اصلاح و بهینه سازی و رفع ضعف ولتاژ استفاده می شود.

وی ادامه داد: وجود برخی افراد سودجو و روند ساخت‌وساز‌های غیرمجاز به افزایش استفاده از برق می شود زیرا  انشعاب‌ها غیرمجاز است، موجب افزایش اتصالی، ضعف ولتاژ و گاهاً قطعی برق شده است.

فرح زاد تاکید کرد : این موضوع هم به شرکت توزیع برق خسارت‌های مالی وارد کرده و هم موجب افزایش اتصالی، ضعف ولتاژ و گاهاً قطعی برق شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران بیان داشت : کاهش تعداد انشعابات غیرمجاز در جلوگیری از هدر رفت انرژی و خسارات ناشی از آن بسیار مؤثر است و در ضمن می‌توان از هزینه‌های صرفه‌جویی شده برای اجرای برنامه‌های توسعه و اصلاح و بهینه سازی و رفع ضعف ولتاژ استفاده کرد.