معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اهمیت به مسئله تامین تجهیزات پزشکی و درمانی در سطح کشور به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، قاسم جان‌بابایی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر امروز در دیدار با استاندار اردبیل اظهار داشت: اهمیت به مسئله تامین تجهیزات پزشکی و درمانی در سطح کشور به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح بوده است و در این زمینه از تمام ظرفیت‌های موجود باید به نحو احن استفاده شود.

وی با اشاره به این که بیمارستان ترومای اردبیل از لحاظ اجرایی به مرحله اتمام رسیده است گفت: درصدد هستیم با مشارکت مسئولان استانی تا سفر رئیس جمهور این پروژه مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گیرد که در این زمینه استفاده از ظرفیت بخش خصوصی نیز مبنای کار قرار گرفته است.

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: تعرفه‌های درمان با مشارکت بخش خصوصی و اختصاص تسهیلات برای اجرای بیمارستان اولویت اساسی است و اجرای پروژه‌ها را با مشارکت بخش خصوصی در دستور کار قرار داده‌ایم تا بتوانیم در امر مجهزسازی بیمارستان به طور شایسته و بایسته عمل کنیم.

جان‌بابایی اظهار کرد: رفع مشکلات پروژه‌های بیمارستانی یک امر بسیار مهم و قابل توجه برای ما است که در این زمینه با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و بومی تلاش ما بر این است که بتوانیم ارائه خدمات مطلوب به بیماران را در اولویت کاری قرار داده و به بهترین شکل ممکن وارد عمل شویم.

وی بیان کرد: همکاری بخش خصوصی در تحقق اهداف مورد نظر می‌تواند موثر واقع شود که به همین منظور اقدامات لازم برای توسعه و بهبود بخش بیمارستانی برای ما حائز اهمیت بسیار است.