موج

رئیس دفتر مقام معظم رهبری:

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: ساخت 400 مسجد در هرمزگان از خدمات ماندگار 29 ساله آیت‌الله نعیم‌آبادی است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در آئین تکریم و معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، عنوان کرد: پیش از انقلاب بسیاری از مردم حتی شیوه اقامه نماز جمعه را نمی‌دانستند و در نقاط کمی از کشور نماز جمعه اقامه می‌شد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی این است که ارزش‌های فراموش‌شده همچون نماز جمعه را زنده کرد.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی با بیان اینکه 900 نماز جمعه در سراسر کشور اقامه می‌شود، تصریح کرد: ارائه معارف اسلامی گران‌بها و آشنایی مردم با معارف اسلامی از برکات نماز جمعه است.

وی افزود: دوران حکومت پهلوی در کشورمان در تضاد با ارزش‌های اسلامی بود و به دنبال کمرنگ کردن معارف اسلامی بودند.

وی ادامه داد: محمدرضاشاه مراسم بزرگ و خطیر حکومتی را در اختیار غیرمسلمانان قرار داده بود و نخست‌وزیر و پزشکش بهایی بود و همه به‌جز مسلمانان عزت داشتند.

وی خاطرنشان کرد: امروز هیچ کشوری مانند ایران اسلامی پیدا نمی‌شود و امام خمینی(ره) رژیم تادندان‌مسلح را با پشتیبانی ملت از ریشه درآورد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرد: یکی از نعمت‌ها و الطاف پروردگار عالم این بود که پس از امام راحل، مقام معظم رهبری را به سرپرستی این ملت قرار داد و امروز مشاهده می‌کنیم که این موضوع چه خدمت بزرگی بود.

وی با بیان اینکه مرزنشینان خط اول جبهه هستند، تصریح کرد: نیروهای مسلح ایران اسلامی امروز در اوج قرار دارند و پهباد 210 میلیون دلاری آمریکایی را با اقتدار سرنگون کردند.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه هنوز هم آمریکایی‌ها نمی‌دانند چگونه سپاه پاسداران این پهباد را شناسایی و سرنگون کرد، خاطرنشان کرد: آن‌ها امروز می‌دانند نمی‌توانند با ایران در بیفتند.

وی با بیان اینکه مردم هرمزگان که محرومیت‌های فراوانی دارند مستحق هرگونه نعمت و خدمتی هستند، اضافه کرد: تمامی کارگزاران باید به این موضوع واقف باشند و تا می‌توانند به مردم خدمت کنند.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی افزود: امروز هرمزگان نسبت به گذشته متفاوت بوده و پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی با اشاره به اینکه مدیران بدانند که هرروز نوبتشان نمی‌شود و حسرت کار نکرده نخورند، عنوان کرد: آیت‌الله نعیم‌آبادی پس از 29 سال خدمت صادقانه و احداث 400 مسجد در هرمزگان خدمات ماندگاری از خود برجای گذاشت.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی زاده جایگزینی مناسب و انسانی آراسته و وارسته و فرزندی هرمزگانی برای آیت‌الله نعیم‌آبادی است، اظهار کرد: توصیه می‌کنم وی را تنها نگذارید تا این فرزند هرمزگانی بتواند در جایگاه نمایندگی ولی‌فقیه در استان هرمزگان موفق و سربلند باشد.

وی با بیان اینکه راهپیمایی اربعین حسینی امری بی‌نظیر در جهان است، اضافه کرد: با نماینده جدید ولی‌فقیه در استان هرمزگان انس بگیرید و در پایان سلام مقام معظم رهبری را خدمت مردم هرمزگان اعلام می‌کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها