رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: حضور باشکوه آحاد مردم در مراسم تکریم و معارفه امروز نشان‌دهنده محبوبیت و جایگاه آیت‌الله نعیم‌آبادی در هرمزگان است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی‌اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در آئین تکریم و معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، اظهارداشت: نماز جمعه یک لطف بزرگ خداوند برای جامعه بود که به لطف پیروزی انقلاب اسلامی، جامعه ما یکپارچه در سراسر ایران اسلامی، نماز جمعه اقامه می‌شود.

وی با بیان اینکه از گفتمان انقلاب اسلامی تا تزریق روحیه مقاومت در جامعه همگی از برکات نماز جمعه است، اظهار کرد: امیدواریم در شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه موفق شویم رهنمودهای مقام معظم رهبری را به برنامه عمل برسانیم.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور اضافه کرد: این مراسم و حضور باشکوه آحاد مردم نشان‌دهنده محبوبیت و جایگاه آیت‌الله نعیم‌آبادی است.

حاج علی‌اکبری اظهار کرد: آیت‌الله نعیم‌آبادی فردی عالم، دانشمند و جلوه‌های ماندگاری از خود در هرمزگان بر جای گذاشت که مسجد جامع بندرعباس نمونه بارز این ویژگی‌هاست.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه یادآور شد: حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی زاده فردی مؤمن و کاردان است که با حفظ تجربیات گذشته و ابتکارات جدید راه آیت الله نعیم آبادی را ادامه خواهد داد.

وی گفت: جایگاه نماینده ولی‌فقیه جایگاهی رفیع است که باید قدر این جایگاه را بدانیم.