معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان در آئین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، با اشاره به اینکه حاشیه در استان همدان جایی ندارد از تقویت فرهنگ ایثار در شرایط خاص کشور سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی آزاد‌بخت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان در آئین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، با اشاره به اینکه حاشیه در استان همدان جایی ندارد، گفت: قدرت بی‌نظیر جمهوری اسلامی، شهیدان و رزمندگانی هستند که با فرهنگ ایثار و گذشت به مقام شهادت نایل آمدند، ادامه داد: هرچه فرهنگ را ترویج دهیم به اهداف والای انقلاب اسلامی می‌رسیم.

 

ترویج فرهنگ ایثار

آزادبخت با بیان اینکه ریشه و هویت انقلاب اسلامی، فرهنگی است، گفت: فرهنگ ایران اسلامی نشات گرفته از قرآن، احادیث و ائمه بوده که روحیه ایثار، گذشت و صداقت را همراه خود داشته است.

وی با اشاره به اینکه  حاشیه در استان همدان جایی ندارد، اظهار کرد: با این روحیه ایثار و از خودگذشتگی و فرهنگ‌سازی امام راحل توانستیم در انقلاب اسلامی بر دشمن پیروز شویم.

وی تاثیر یک کار هنری را درجامعه بی‌نظیر دانست و اضافه کرد: فرهنگ غنی ما در دنیا ثابت شده است چراکه ما با این فرهنگ در شرایط اقتصادی و هجمه‌های دشمنان توانستیم در مقابل استکبار و استبداد و صهیونیست ایستادگی کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با اشاره به اینکه حاشیه در استان همدان جایی ندارد، تصریح کرد: دشمنان با همه توان خود به میدان مبارزه با فرهنگ ایران اسلامی آمده‌اند اما خوشبختانه با محوریت و هوشیاری‌های مقام معظم رهبری و استفاده از فرهنگ غنی و نقش آفرینی هنرمندان و ایستادگی مردم در تمام صحنه‌ها یا بر دشمن پیروز شده و یا مجبورشان کردیم که عقب نشینی کنند.

 

حاشیه در استان همدان جایی ندارد

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال نا امید کردن مردم است، یادآور شد: جنگ اقتصادی و روانی علیه ملت ما آغاز شده و نقش هنرمندان در این وضعیت بسیار ویژه و برجسته است؛ باید تلاش کنیم انتخاباتی درکمال امنیت و سلامت با حضوری پرشور برگزار شود و مدیر ارشد استان نیز با عزمی راسخ و مصمم این رسالت را به بهترین شکل ممکن پیگیری می‌کند چرا که اکنون شاهد هماهنگی بین قوای مختلف در این استان هستیم.

آزادبخت با تاکید بر اینکه حاشیه در استان همدان جایی ندارد و همه دست به دست هم برای خدمت رسانی تلاش می‌کنند، یادآور شد: اصحاب رسانه و فرهنگیان و هنرمندان و مردم در هرعرصه‌ای که هستند این روحیه را بیش از پیش تقویت کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در پایان با بیان اینکه امسال به فرهنگ و فرهنگ‌سازی نیاز زیادی داریم، به اصحاب رسانه توصیه کرد: علاوه بر اینکه باید به جامعه امیدواری دهید نقد‌های سازنده را فراموش نکنند.