موج

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور:

معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور از تخصیص 1000 میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی زیرساخت های مناطق سیل زده لرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، مهدی جمالی‌ نژاد، گفت: هزار میلیارد تومان اعتبار به بازسازی زیرساخت های لرستان اختصاص یافت.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، افزود: بازسازی راه های مناطق سیل زده لرستان طرح هایی نیست که تا پایان سال 98 به اتمام برسد بلکه قرار است طی دو تا 3 سال بازسازی شود، لذا این حجم از اعتبارات تخصیص داده شده مربوط به امسال است.

وی، ادامه داد: پس از سیل لرستان، 4 مرحله اعتبار به شهرها و روستاهای آسیب دیده این استان اختصاص داده شده که این روند ادامه دارد، لذا امیدواریم تا پایان سال جاری، این شهر‌ها و روستا‌ها، ظاهری سیل‌ زده نداشته باشند.

جمالی نژاد، تاکید کرد: علیرغم وقوع سیل در استان لرستان، طرح های عمرانی و زیربنایی در شهر خرم‌آباد و سایر مناطق سیل زده رها نشده، لذا بنا داریم نه تنها در شهر خرم‌آباد بلکه در سایر شهر‌های آسیب‌دیده از سیل، کمک های بیشتری ارائه دهیم.

عملکرد بنیاد مسکن در بازسازی مناطق سیل زده، رضایت بخش است

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: در بحث زیرساخت‌های شهری و روستایی استان لرستان حدود هزار میلیارد تومان تصویب شد، علی ایحال از همان روز اول تاکنون، باغات، زمین‌های کشاورزی و سر پناه مردم جزو اولویت ها بود که علیرغم تنگنا‌های مالی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به خوبی ورود کرد و کار تعمیرات در حال پایان و بازسازی‌ها به سرعت در حال پیشرفت است.

جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان در حال برگزاری است

گفتنی است جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان لرستان هم اکنون به ریاست استاندار لرستان در حال برگزاری است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها