موج

معاون استاندار اردبیل:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: شبکه پایاب سد گیوی، در مرحله مناقصه و واگذاری به پیمانکار است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، مسعود امامی یگانه امروز در جلسه بررسی پروژه های عمرانی شهرستان کوثر ادامه داد: تاکنون حدود ۱۸۶ میلیارد تومان برای ساخت سد مخزنی گیوی هزینه شده، و ۲۲۰ میلیارد تومان نیز از محل فاینانس داخلی، برای تکمیل شبکه پایاب سد مزبور، در مرحله مناقصه و واگذاری به پیمانکار است.

وی بیان کرد: حجم تنظیمی این سد، ۷۶ میلیون متر مکعب است، که نقش مهمی در تامین آب مورد نیاز شهرستان ایفا می کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت های شهرستان در حوزه گردشگری افزود: راه های منتهی به مناطق گردشگری شهرستان کوثر، به ویژه مسیر منتهی به آبگرم، با اقدامات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، برای حضور مسافران آماده سازی شود.

امامی یگانه افزود: با توجه به تاکید استاندار محترم، برای احداث کانال فاراب با استفاده از اعتبارات ملی، دستگاه های ذیربط نسبت به پیگیری اعتبارات مزبور اقدامات لازم را به کار گیرند.

وی تصریح کرد: سال گذشته، ۹۰۰ میلیون تومان از طریق خزانه و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، و ۶۸۰ میلیون نیز در قالب قیر رایگان، در اختیار شهرداری کوثر قرار گرفت که امیدواریم این مقدار در سال جاری افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی گفت: مشکلات شهرک گلخانه ای ۱۹ هکتاری فیروزآباد، با تعامل سازمان جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی، مرتفع می شود.

وی با اشاره به تکمیل ساختمان اداری و پروژه های نیمه تمام شهرستان افزود: همه دستگاه ها در سال جاری، نسبت به جذب اعتبارات ملی اهتمام ویژه داشته باشند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها