فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا ازکشف 87 فقره سرقت در شهرضا و دستگیری 13 سارق و مالخر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ صادق کاظم زاد با اشاره به کشف 87 فقره سرقت در شهرضا اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و قطعات خودرو ،موتور سیکلت ، اماکن خصوصی،باغات و منازل نیمه کاره در شهرضا موضوع با حساسیت ویژه ای در دستور کار قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل این فرماندهی قرارگرفت.

وی افزود: بر این اساس با هماهنگی با مقامات محترم قضایی شهرستان ،عملیاتی با عنوان "ظفر8" طراحی و به مرحله اجرا گذاشته شد و این فرماندهی با تشکیل چندین تیم زبده متشکل از پلیسها تخصصی و کلانتری مرکز ،سرانجام پس از چندین شبانه روز اقدامات تخصصی سارقان شناسایی و درچند عملیات جداگانه دستگیر شدند.

این مقام انتظامی از کشف 4دستگاه خودرو و 8دستگاه موتور سیکلت سرقتی در این طرح خبر داد و گفت: در این عملیات همچنین مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و آماده تحویل به مال باختگان است.

کاظم زاد افزود: در این عملیات تعداد 7قبضه سلاح غیر مجاز کشف و دو نفر در این خصوص دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با بیان اینکه مبارزه با سرقت یکی از مطالبات و انتظارات به حق مردم است، گفت: همکاری و همراهی مردم در بحث پیشگیری از جرایم بخصوص سرقت نقش موثری دارد که امید است شهروندان با رعایت توصیه های پلیس فرصت های ارتکاب جرم را از سارقان سلب کنند.

کشف سرقت

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها