نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: مدیران دولتی تفسیر از قانون و مقررات را به نفع تولید تفسیر کنند تا شاهد رونق تولید و تجارت در اقتصاد کشور باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، بهرام سبحانی در آیین تکریم و معارفه رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان اصفهان بیان کرد: با قوانین و مقرراتی که در شرایط معمولی نوشته شده  نمی توان وضعیت کنونی را مدیریت کرد و تفسیر واقعی از قوانین می تواند به دولت و بخش خصوصی در  حل مشکلات اقتصادی کمک کند.

وی افزود: شرایط کنونی اقتصاد کشور شرایط کاملا جنگی است و بخش دولتی و خصوصی باید آرایش جنگی بگیرند تا بتوان از این وضعیت عبور کنیم .

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان یادآور شد:هزینه واحدهای تولیدی در اثر نوسانات ارزی چهار برابر شده است و  بانک ها و سازمان های دولتی بایستی تامین مالی این واحدها  را مورد توجه قرار دهند.

سبحانی خواستار تفویض اختیارات وزارت صنعت،معدن و تجارت به سازمان های استانی شد و گفت:مدیرکل سازمان نماینده وزیر در استان است و باید از اختیارات لازم برای تهسیل در امور برخوردار باشد.

نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان اسرافیل احمدیه مدیر پیشین سازمان صمت را مدیری صادق و پاسخ گو  توصیف کرد و گفت: از مدیر جدید این سازمان خواستار جسارت و سرعت عمل  در تصمیم گیری و  تسهیل امور فعالان اقتصادی  هستیم.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم ایرج موفق به عنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان معرفی شد؛ اسرافیل احمدیه از سال ۹۲ تاکنون به مدت ۶ سال این سمت را بر عهده داشت.