نازنین شیبانی تذرجی مطرح کرد؛

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در نشست با مدیرکل بهزیستی هرمزگان، خواستار توجه جدی و حمایت مالی و معنوی از خدمات ارائه شده به افراد تحت پوشش بهزیستی هرمزگان شد.

به گزارش خبرگزای موج هرمزگان، نازنین شیبانی تذرجی در نشستی که با مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان و چند تن از معاونین داشت، بیان کرد: سازمان بهزیستی ازجمله نهادهای حمایتی است که در زمینه پیشگیری و توانبخشی از انواع آسیب‌ها و معلولیت‌‌ها در سطح جامعه حضوری فعال دارد. 

 وی در ادامه گفت: امیدواریم در سایه همت و تلاش همه دست‌اندرکاران نظام بتوانیم با همیاری و مشارکت اجتماعی شاهد جامعه‌ای سالم و مطلوب باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان افزود: با شفافیت، توانمند سازی، ارتقاء سلامت اجتماعی و بهره‌گیری مناسب از امکانات و تجربه‌های بخش‌های غیر‌دولتی و توسعه خیر جمعی می‌توان در مسیر ایجاد بستر مناسب جهت آسیب‌زدایی و ایجاد نشاط و شادی در جامعه گام برداشت. 

شیبانی تذرجی همچنین با اشاره به برخی از وظایف و فعالیت‌های سازمان، به معرفی هر یک ازحوزه‌های تخصصی پرداخت و خواستار توجه جدی و حمایت مالی ومعنوی از خدمات ارائه شده به افراد تحت پوشش بهزیستی هرمزگان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها