موج

مدیر مخابرات منطقه کردستان:

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: تکریم خانواده های شهدا وظیفه همیشگی و همه آحاد جامعه است و در پیروزی انقلاب نقش مهمی بر عهده داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، امروز شنبه آزاد حکمت به مناسبت دهه کرامت در دیدار با خانواده های شهدا ی مخابرات اظهار داشت: خانواده های شهدا در دوران جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی پا به پای همسرانشان جانفشانی کردند و از خاک و مرزهای میهن مان پاسداری کردند.

حکمت با تاکیید بر نقش مهم شهدای مخابرات در جنگ افزود: شهیدان مخابرات نقش  مهم و وظیفه خطیری را بر عهده داشتند  این عزیزان تمام تلاش خود را می‌کردند که پا به پای فرماندهان حرکت کنند تا بتوانند پیامها را به درستی منعکس کنند.

وی ادامه داد:  فرزندان شاهد شاغل در مخابرات به عنوان مروجان فرهنگ ایثار و شهادت در مخابرات منطقه می توانند بهترین الگو برای جاری ساختن و ترویج آرمان های شهدا در بخش های اداری باشند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان اظهار داشت: اگر بخواهیم جامعه‌ای موفق و مستقل در برابر بیگانگان داشته باشیم و آن را از دست دشمنان مصون سازیم باید ویژگی‌های شهدای دوران دفاع مقدس را به خوبی دریابیم و در مراحل زندگی آنها را پیاده کنیم.

در این دیدارها که به منظور تکریم خانواده های شهدای مخابراتی در سطح استان انجام شد، خانواده های معظم شهدا به بیان خواسته و مشکلاتشان پرداختند و پیگیری مطالباتشان توسط مدیر منطقه را قابل تقدیر دانستند و با اهدای هدیه و لوح تقدیر از خانواده های معزز شهدای مخابراتی تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها