معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: هرچه سریع‌تر‌ ایمن‌سازی راه‌های شرق هرمزگان مرتفع شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالهاشم حسن نیا گفت: وضعیت راه های ارتباطی نقش اساسی در رشد وتوسعه هر شهرستان دارد.

معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور عنوان کرد: وضعیت راه‌های ارتباطی نقش اساسی در رشد وتوسعه هر شهرستان دارد.

وی عنوان کرد: با توجه به حساسیت راه‌های ارتباطی شهرستان‌های واقع شده در حوزه شرق‌ هرمزگان و آمار بالای تصادفات جاده‌ای و اهمیت نجات جان رانندگان و هموطنان بهره‌بردار از محورهای مواصلاتی این حوزه باید راه‌ها هرچه سریعتر ایمن‌سازی و مشکلات راه های اصلی و روستایی موجود با افزایش چراغ چشمک زن، روشنایی، نصب علائم و رفع نقاط حادثه خیز مرتفع تا از ایجاد ترافیک سنگین دراین محور جلوگیری شود.

حسن نیا در بازدید از بزرگراه محور بندرعباس-میناب ضمن اعلام رضایت از عملکرد اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای بندرعباس به رئیس این اداره پیشنهاد کرد که در بحث ایمنی این محور توجه بیشتری داشته باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان در حاشیه این بازدید اظهار کرد: راهداران پرتلاش و زحمتکش هرمزگان در تمام ساعات شبانه روز به فعالیت می‌پردازند که نتیجه این زحمات کاهش سه سال متوالی تلفات و تصادفات جاده ای این استان می‌باشد.

شایان ذکر است، در ادامه این سفر معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای کشور از راه‌های مواصلاتی و پروژه‌های در دست اقدام حوزه شرق از قبیل پل نظرآباد کهنوج، قلعه گنج، مارز و فاریاب زیارت بازدید و دستورات لازم جهت پیشبرد سریعتر این پروژه‌ها را صادر کرد.