نماینده مردم شهرستانهای نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود نیروی انسانی در مراکز درمانی شهرستانهای نوشهر ،چالوس و کلاردشت یک دغدغه مهم برای مردم منطقه محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،قاسم احمدی لاشکی در جلسه  بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستانهای چالوس ، نوشهر و کلاردشت با حضور وزیر بهداشت اظهار داشت: یکی از مشکلات مهم مردم غرب مازندران در حوزه درمان راه اندازی مرکز قلب و آنژیوگرافی در بیمارستانهای غرب مازندران است که انتظار است در دستور کار وزارت بهداشت و درمان قرار گیرد.

وی ادامه داد:اورژانس ۱۱۵ مرکز پول، کچور، هچیرود و جاده کندوان مجوز گرفته شد ولی هنوز عملیاتی و راه اندازی نشده است که انتظار داریم با دستور وزیر بهداشت عملیات اجرایی آن تسریع یابد.

احمدی لاشکی تاکید کرد: در ایام تعطیلات با حضور گردشگران در منطقه امکانات و تجهیزات موجود در مراکز درمانی پاسخگوی نیازها نیست که انتظار داریم تجهیزات بیمارستانهای منطقه افزایش یابد.

وی اذعان داشت: یکی دیگر از نکات مهم که باید ویژه دیده شود بحث تخصیص پزشک های متخصص به بیمارستانهای منطقه است که درخواست مهم مردم بوده و در الویت قرار گیرد.