موج

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان:

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: یکی از سیاست‌ها و راهبردهای فرهنگی و اجتماعی در استان اصفهان توجه به مناطق حاشیه ای شهر است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی با بیان اینکه یکی از سیاست‌ها و راهبردهای فرهنگی و اجتماعی در استان اصفهان توجه به مناطق حاشیه ای شهر است، گفت: این مناطق نیازمند توجه و رسیدگی بیشتری هستند.

وی با اشاره به اینکه در سیاست‌ها و راهبردهای استان به این موضوع توجه خاصی شده است، افزود: مدیران اداراتی که با این موضوع در ارتباط هستند در جلسات کارگروه حضور یابند و معاونین نیز با اختیارات تام در جلسه شرکت کنند تا با یاری خداوند بتوانیم در جهت حل مشکلات مردم این محله تصمیمات قابل اجرا اتخاذ کنیم.

شهبازی در خصوص مشکلات و معضلات این منطقه گفت: بخشی از این مشکلات مربوط به حوزه مدیریت شهری است که در طی دو سال اخیر و با همکاری شهردار اصفهان و اعضای شورای شهر فعالیت‌ها و اقدامات موثری صورت گرفته است.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان به آسفالت کردن معابر محله حصه با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان اشاره کرد و افزود: پروژه شبکه گذاری فاضلاب این محله با کمکی که شهرداری مرکزی به منطقه ده داشته و همکاری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان انجام شده است.

شهبازی فرهنگسرای در دست ساخت این محله را یکی از بهترین فرهنگسراهای سطح استان معرفی کرد و ابراز داشت: امیدواریم با یک برنامه ریزی دقیق و مدون و همکاری سایر دستگاه‌های ذی ربط به نقطه مطلوب در این محله برسیم.

وی یکی از مشکلات مردم را اوقافی بودن زمین های منطقه عنوان و اظهار کرد: امیدواریم با همکاری و کمک مدیر کل اوقاف استان و نمایندگان مجلس و استاندار این مشکل حل شود.

شهبازی با اشاره به اینکه در گذشته حمل و نقل عمومی در این محله فعال نبوده است تصریح کرد: با همکاری سازمان اتوبوسرانی بخشی از نیازهای مردم در این حوزه رفع شده است و ایجاد خط مستقیم حصه تا ترمینال باقوشخانه را نیز در دستور کار شهرداری داریم.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: این امکان برای شهرداری وجود ندارد که تمام مشکلات را به تنهایی حل کند و از دستگاه‌های فعال در حوزه احتماعی و مدیران مسئول توقع داریم که برای رفع مشکلات با شهرداری همکاری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها