علی خاکسار خبر داد:

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان از ورود نخستین قطار گردشگری به همدان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علی خاکسار، معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان در جمع خبرنگاران با اشاره به ورود قطار گردشگری به همدان اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است این قطار هفته‌ای یک سفر به همدان داشته باشد و در هفته‌های آتی شاهد سفر دو روزه و اقامت یک شب این گردشگران در استان خواهیم بود.

خاکسار این قطار قریب به 300 گردشگر را از تهران به همدان منتقل می‌کند که بازدید یک‌روزه از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی همدان خواهند داشت.

وی در ادامه با اشاره به ورود قطار گردشگری به همدان، ادامه داد: با توجه به نزدیکی همدان به تهران استفاده از زیرساخت‌های مناسب حائز اهمیت است گفت: این زیرساخت‌های ارتباطی نظیر راه‌آهن، فرودگاه و آزادراه  می‌تواند در معرفی ظرفیت‌های گردشگری همدان تاثیرگذار باشد.

وی یادآور شد: با توجه به بعد مسافتی همدان و تهران، در طول سال می‌توان شاهد ورود گردشگران تهران به همدان بود که این امر خروج همدان از فصلی بودن گردشگری را نوید می‌دهد.

خاکسار  با اشاره به ورود قطار گردشگری به همدان و اینکه در نیمه دوم سال نیز با اقامت یک شب شاهد ورود گردشگری به استان خواهیم بود، یادآور شد: عملکرد تاسیسات گردشگری، مدیران و کارکنان جاذبه‌های گردشگری و مراکز خدماتی و عرضه‌کنندگان سوغات و صنایع‌دستی می‌تواند به موفقیت این طرح و تکرار و تداوم سفر به همدان از طریق گردشگری کمک کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها