موج

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران:

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران غرب استان مازندران گفت: انتصاب عباس زارع بعنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران بهترین گزینه ای بود که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، ساسان شیخی اظهار داشت: با صدور حکمی که از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای عباس زارع بعنوان مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران صادر شد موجی از شادی و رضایتمندی در بین اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه مازندران موج می زند.

وی ادامه داد: زارع فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران را به خوبی می شناسد و بعنوان جوان ترین مدیرکل ارشاد استانها می توانند بهره گیری مطلوب و ویژه ای از جوانان در حوزه فرهنگ و هنر داشته باشد.

شیخی تصریح کرد: ارتباط نزدیک و خوب ایشان با اهالی فرهنگ و هنر مازندران امتیاز ویژه زارع بوده که همواره خود را از اهالی فرهنگ و هنر می دانست.

وی گفت: ایشان در سالها حضور در معاون فرهنگی و رسانه ای این اداره کل همواره توانست برنامه های خوب و مطلوبی را اجرایی کند و رسانه های مازندران جزء رسانه های برتر کشور بوده اند.

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران غرب استان مازندران تاکید کرد: قطعا با حضور عباس زارع در راس مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران شاهد نگاههای مطلوب تری به حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی غرب استان مازندران خواهیم بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها