موج

مدیر عامل فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل:

مدیر عامل فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: همزمان با دهه کرامت برنامه‌های مختلفی در شهر اردبیل در دستور کار قرار گرفته که رونمایی از نشان بانو محوری‌ترین آن است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عاطف محمدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران استان اردبیل از رونمایی نشان «بانو»  در پارک بانوان اردبیل خبر داد و اظهار داشت: همزمان با دهه کرامت برنامه‌های مختلفی در شهر اردبیل در دستور کار قرار گرفته و نشان «بانو» در اردبیل در پارک بانوان همزمان با دهه کرامت رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه این نشان «بانو» همزمان با ولادت امام رضا(ع) رونمایی می‌شود افزود: در کنار مراسم رونمایی از نشان "بانو" در اردبیل پیست اسکیت پارک بانوان اردبیل نیز افتتاح می‌شود.

محمدنژاد با اشاره برگزاری جشن‌های دهه کرامت در شهر اردبیل تصریح کرد: در دهه کرامت در تمامی فرهنگسراهای سطح شهر اردبیل برنامه‌های متفاوتی برگزار می‌کنیم.

مدیر عامل فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل از مشارک‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در جشن‌های دهه کرامت در سطح شهر خبر داد و بیان کرد: جشن‌های مردمی دهه کرامت در سطح شهر اردبیل در روزهای 20 و 22 تیرماه در محل پارک‌های سطح شهر اردبیل برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این جشن‌ها مردم و به ویژه بانوان مشارکت خوبی دارند اظهار کرد: در فرهنگسرای بانوان اردبیل نیز نشست پرسش و پاسخ با موضوع حجاب و عفاف و نمایشگاه حجاب و عفاف نیز با مشارکت خوب و فعال بانوان برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها