موج

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان اعلام کرد:

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از اجرای الکترونیکی پایش وکنترل موجودی باک ها در راستای روان سازی صادرات در مرزهای استان کردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فریدون یاسمی با بیان این مطلب گفت: کاهش مدت زمان کنترل و فروش فرآورده نفتگاز  به کامیونهای ترانزیتی با استفاده از سامانه فروش مرزی و اجرای الکترونیکی پایش وکنترل موجودی باک کامیونها در راستای روان سازی امر صادرات و ارائه خدمات مطلوب به رانندگان ترانزیتی می باشد.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان که در بازدید مدیر بازرگانی و رئیس بازرسی فنی و سرپرست اداره پیشگیری از قاچاق فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش که در مرز باشماق حضور داشتند سخن می گفت افزود: اقدامات عملیاتی و کنترلی صورت گرفته در مرز باشماق در راستای جلوگیری از قاچاق فرآورده،صرفه جویی درمصرف سوخت، ارتقای سلامت اداری و افزایش توان عملیاتی جایگاه نیز تاثیر گذاربوده است.

یاسمی با اشاره به نصب دو باب جایگاه سیار در محوطه بازارچه جهت فروش فرآورده به کامیونهای ترانشیپی (کامیونهای وردی به کشور از اقلیم کردستان عراق ) افزود: اقدامات لازم نیز جهت استفاده از سیستم نرم افزاری فروش و پایش الکترونیکی باک برای این خودروها نیز انجام گرفته است.

وی سپس به اجرای طرح اعطای معافیت پرداخت مابه التفاوت نرخ نفتگاز به کامیون‌های ایرانی خروجی از مرز باشماق اشاره و اظهار داشت : با هماهنگی‌های انجام شده این شرکت با سازمان راهداری، با ثبت کد راهنامه بین المللی رانندگان در سامانه فروش مرزی، این معافیت به کامیون‌های خروجی به اقلیم کردستان عراق تعلق می گیرد.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان همچنین اقدامات این منطقه درخصوص صادرات فرآورده به اقلیم کردستان عراق درقالب کمک به معیشت مرزنشیان استان را نیزتشریح و افزود :سود ناشی از اجرای این طرح به حساب 28 هزارو چهارصد خانوار مرزنشین واریز می شود.

مدیر بازرگانی و رئیس بازرسی فنی و سرپرست اداره پیشگیری از قاچاق فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نیز در این بازدید با ابراز رضایت از عملکرد مطلوب ، اقدامات ارزنده وتلاش های صورت گرفته، فعالیت های انجام شده منطقه در راستای جلوگیری از عرضه خارج از شبکه ، روان سازی و تسهیل صادارات ، ارائه خدمات مطلوب به رانندگان ترانزیتی  ونحوه کنترل  را مطلوب ارزیابی و از  تلاش مجموعه پخش منطقه کردستان تشکر و قدردانی کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها