رئیس دانشگاه آزاد اردبیل:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: دانشگاه آزاد اردبیل مزین به پیکر 6 شهید گمنام است و به این موضوع می‌بالد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اسحاق رسولی ظهر امروز در یادواره 6 شهید گمنام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل و شهدای مدافع حرم با محوریت شهید علی آقایی که در واحد اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل به خود می‌بالد که پیکر 6 شهید گمنام را به آغوش گرفته و 2 شهید مدافع حرم شهید هاشم دهقانی‌نیا و شهید علی آقایی از دانش آموختگان این دانشگاه هستند.

وی افزود: شهدای مدافع حرم با‌ارزش‌ترین سرمایه برای جامعه‌ی دانشگاهی استان و دانشگاه آزاد اسلامی است، مایه‌ی فخر و مباهات نظام مقدس ما هستند که وجود این شهدا همواره رسالت ما را سنگین‌تر می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل عنوان کرد: تلاش بر این است که برگزاری برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی بزرگداشت شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم همواره در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل به صورت مستمر ادامه داشته باشد و شهدا در تمام مراحل زندگی در مقابل دیدمان باشند.

رسولی گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی با‌فضیلت‌ترین و ارزشمندترین کلاس‌ها برقرار است، کلاس‌هایی که از نظر معرفت‌افزایی و تعالی بصیرتی بی‌نظیر بوده و استادان آن شهدایی هستند که خون خود را در راه خدا نثار کردند تا امنیت و آسایش در نظام مقدس اسلامی همواره پابرجا باشد.

وی تصریح کرد: شهدا همیشه برای ما الهام‌بخش و درس‌آموز هستند و می‌توانیم بهترین درس‌ها را از این شهدای والا مقام بگیریم که امیدواریم با استعانت از خداوند و با بهره‌گیری از درس‌های شهدا در تحقق آرمان‌های نظام مقدسمان پایدار باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها