معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: اجرای طرح‌های عمرانی اردبیل با اولویت‌بندی در دستور کار است و امیدواریم مسئولان همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، یعثوب نژادمحمد بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته پژوهشی استان اردبیل اظهار داشت: اجرای طرح‌های عمرانی اردبیل با اولویت‌بندی در دستور کار است و امیدواریم مسئولان همکاری لازم را داشته باشند.

وی افزود: با توجه به عدم توجه به برخی مسائل علمی و پژوهشی و وجود مشکلات در اجرای طرح‌های عمرانی در اردبیل از این پس این پروژه‌ها پس از اتمام مطالعات علمی عملیاتی می‌شود.

وی بیان کرد: استفاده از ظرفیت محققان و پژوهشگران برای اجرای طرح‌ها اولویت اساسی است و در این زمینه با هدف کاهش مشکلات در این زمینه در نظر گرفتن وضعیت جغرافیایی و وضعیت و شرایط درصدد هستیم در این زمینه بدون کپی برداری از مطالعات سایر شهرستان‌ها و مناطق این طرح‌ها را به مرحله عملیاتی درآوریم.

 معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: عدم توجه به پژوهش سبب شده است که اجرای طرح‌ها آن طور که باید پیش نرود و خروجی مطلوب در تمامی شرایط به دست نیاید که به همین دلیل از این پس بیشتر به سمت بهره‌گیری از ظرفیت‌های پژوهشگران برجسته در استان خواهیم رفت.

نژادمحمد تصریح کرد: یکی دیگر از مواردی که باید مورد توجه واقع شود برطرف‌سازی موانع و مشکلات پیش رو است که باید در راستای رفع آنان نیز برای بخش پژوهشی اعتباراتی در نظر گرفته شود و امیدواریم مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه در این زمینه پیگیری‌های لازم را داشته باشند.

وی  بیان کرد: بدون شک اجرای برنامه‌ها با محوریت علمی می‌تواند بسیار بهتر و تاثیرگذارتر باشد که امیدواریم در این زمینه فصل کاری و منطقه کاری نیز در نظر گرفته شود و بر اساس اولویت‌بندی اختصاص اعتبارات و شرایط کاری تقسیم‌بندی شود تا پروژه‌ها در اسرع وقت به مرحله افتتاح برسند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها