موج
کدخبر : ۲۸۶۹۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-286982

رئیس‌کل دادگستری استان یزد؛

رئیس‌کل دادگستری استان یزد گفت: نگرانی از جانب تهدیدات خارجی وجود ندارد چرا که ملت همیشه درصحنه ایران اسلامی همواره ثابت کرده‌اند در برابر تهدیدات خارجی منسجم هستند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رئیس‌کل دادگستری استان یزد در دیدار با فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تبریک انتصاب و آرزوی موفقیت برای مجموعه سپاه در مأموریت و رسالت‌های خطیر آن، اظهار داشت: سپاه پاسداران یک نمونه بارز نهاد مردمی و حامی مظلومان و محرومان است که در حوادث طبیعی و سیل اخیر در شما و جنوب کشور حضور مستمر و آرامش‌بخش و اثرگذار خود را بر همه ثابت کرد.

وی تصریح کرد: روحیه ظلم‌ستیزی، فساد ستیزی و استفاده از سایر ظرفیت‌های این نهاد مؤثر در کمک به مردم و در شرایط حساس، مسائلی است که مردم هرگز فراموش نخواهند کرد.

این مقام قضایی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه کشورهای استکباری علیه مردم این سرزمین، تأکید کرد: اجماع، همراهی و تعامل مجموعه‌های قضایی، انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی امید و رجاء را در دل مردم تقویت می‌کند.

وی ابراز داشت: در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب ازجمله طهارت اقتصادی، هم‌افزایی و هم‌فکری بیش‌ازپیش نهادها و سازمان‌های اجرایی، انتظامی و امنیتی و قضایی ضرورت دارد.

رئیس‌کل دادگستری استان یزد تهدیدها علیه نظام مقدس اسلامی را به دو بخش تهدیدات خارجی و تهدیدات داخلی تقسیم کرد و افزود: نگرانی از جنبه تهدیدات خارجی وجود ندارد چرا که ملت همیشه درصحنه ایران اسلامی همواره ثابت کرده‌اند در برابر تهدیدات خارجی منسجم، متحد، محکم و استوار ایستاده‌اند و هرگز قدمی از آرمان‌هایشان کوتاه نخواهند آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها