فرمانده انتظامی شهرستان اردستان خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان از غرق شدن پدری با 2 فرزندش در سد کهنک اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده  گفت: مردی به همراه 2 فرزندش به دلیل بی احتیاطی در کنار سد روستای کهنک اصفهان جان خود را از دست داد.

وی افزود: در پی تماس تلفنی شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن مردی به همراه 2 فرزندش ماموران در محل حادثه با خانمی مواجه شدند که عنوان کرد به همراه همسر و 2 فرزند (دختر و پسرش) برای استراحت به این محل آمده بودند و پدر خانواده به منظور تفریح و سرگرمی فرزندانش را از حفاظ سد عبور داد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: بنابر گفته های این خانم، به دلیل لغزنده بودن دیواره کناره سد هر 2 فرزندش به داخل سد سرخورده و همسرش برای بیرون آوردن آن ها به داخل آب رفت اما هر 3 نفر به دلیل عمق زیاد و شدت موج آب غرق شده و جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان با بیان اینکه با همکاری ماموران، عوامل آتش نشانی و تیم های غواص در محل حضور یافتند که تلاش آن ها برای یافتن اجساد غرق شدگان در حال انجام است، به کسانی که برای تفریح و استراحت به حاشیه سدها و حاشیه رودخانه ها می روند هشدار داد و گفت: به شهروندان توصیه می کنیم در همه حال مراقب فرزندان خود باشند و هنگام سپری کردن اوقات فراغت جوانب احتیاط را به کار بسته تا چنین حوادث ناگواری برای آن ها پیش نیاید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها