موج

معاون استاندار مازندران:

معاون سیاسی ، امنیتی استاندار مازندران گفت: امروز باید در پی نوگرایی باشیم و برای توسعه مازندران باید از ظرفیت‌های مردمی مانند نخبگان بهره برد و دهیاران می توانند آغاز گر این کار خوب در مازندران باشند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسن حسن نژاد در همایش دهیاران منطقه غرب مازندران اظهار داشت: امروز ساخت و ساز  غیر مجاز مخصوصا ویلا سازی در غرب استان مازندران تهدیدی برای توسعه گردشگری شده است و شاهد رشد بی رویه این پدیده در این مناطق هستیم.

وی ادامه داد: بر اساس آمار از منابع رسمی در 20 سال گذشته تا کنون حدود 35 هزار ویلای غیر مجاز در مناطق غرب استان مازندران احداث شده است که اینها یک نوع تهدید برای مازندران محسوب می شود.

حسن نژاد تصریح کرد: دهیاران باید برنامه ریزی کنند تا از باغ های چای ، مرکبات،جنگل و روستاهای بکر و سرسبز برای درآمد پایدار استفاده کنند و از ساخت و ساز های غیر مجاز جلوگیری کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران تاکید کرد: دهیاران از فرصت های حوزه کشاورزی، صنعتی و گردشگری بویژه گردشگری بوم گردی که دولت نیز توجه و اعتبارات خوبی برای تحقق این مهم پیش بینی کرده توجه داشته باشند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها