موج

محمدرضا بادامی در گفتگو با موج مطرح کرد:

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان ضمن اشاره به طرح مباحث و مشکلات صنعتگران در حوزه قوانین، از منطقه ویژه جهان آباد به عنوان مرکز فناوری های برتر یاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، محمدرضا بادامی، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان در گفتگوی اختصاصی با موج ضمن اشاره به منطقه ویژه جهان آباد و هفته صنعت که حاجی بابایی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی میهمان هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی بودند، اظهار داشت: با توجه به اختیاراتی که نمایندگان مجلس در مباحث مرتبط به قانون گذاری و اصلاح قوانین از آن برخوردار هستند و می توانند یاری رسان بخش صنعت باشند، در این جلسه موضوعاتی در این راستا طرح شد.

جهان آباد

منطقه ویژه جهان‌آباد

بادامی با اشاره به روزهایی که تحت عنوان هفته صنعت سپری شد، گفت: در این نشست مباحث مرتبط به  صنعتگران در بخش مالیات، بیمه و همینطور شرکت های خدمات رسان در تامین آب و برق و ...مطرح شد.

وی افزود: مقرر شد موضوعات مطرح شده در در کمیسیون های مربوطه در مجلس طرح شود تا بتوان از این رهگذر تغییراتی را در قوانین موجود به جهت تسهیل و ارتقای امور ایجاد کرد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان ضمن اشاره به منطقه ویژه جهان‌آباد، ابراز کرد: در این منطقه فناوری های برتر مورد توجه قرار می گیرد و در این خصوص مقرر شد، یک گروه ویژه به جهت پیگیری موضوع واجرائی شدن هر چه سریعتر آن ایجاد شود.

بادامی با بیان اینکه اگر بتوانیم استقرار واحدهای فناور در منطقه وِیژه جهان آباد که نقش مهمی در اقتصاد استان و شهرستان همدان دارد، را محقق کنیم، قطعا نتیجه ای مطلوب برای استان خواهد داشت.

وی افزود: منطقه ویژه جهان آباد با درنظرگرفتن فناوری‌های برتر و با وجود دیگر قطب های علمی و صنعتی استان، مرکزی به جهت شرکت‌های دانش‌بنیان و به کارگیری این نوع از فناوری ها خواهد بود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان با اشاره به اینکه امسال خوشه کشمش، به عنوان خوشه برتر در کشور شناسایی شد، مطرح کرد: خوشه کشمش ظرفیتی درخور به جهت اشتغال و تولید ثروت دارد و همینطور در مبحث صادرات نیز ارزآوری مناسبی را همراه خواهد داشت.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها