موج

پورمجاهد در گفتگوی اختصاصی با موج مطرح کرد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان در بازدید از واحدهای تولیدی و شهرک صنعتی اسدآباد، از طرح گوساله پرواری در اراضی اسدآباد، سردخانه مستقر در شهرک صنعتی، شرکت کاویان کار غرب و شرکت زرین سیلوی اسدآباد بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، ظاهر پورمجاهد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان در گفتگوی اختصاصی با موج ضمن اشاره به بازدید از واحدهای تولیدی و شهرک صنعتی اسدآباد، اظهار داشت:  از طرح تولیدی فعال پوشاک اسدآباد که توسط بخش خصوصی راه اندازی شده  بود، بازدید به عمل آمد. این طرح که در روستای جنت آباد شکل گرفته بود با تعداد نزدیک به ۳۰ نفر مشغول به فعالبت بود.

 

بازدید از واحدهای تولیدی و شهرک صنعتی اسدآباد

پورمجاهد در خصوص  بازدید از واحدهای تولیدی و شهرک صنعتی اسدآباد، افزود: این واحد تولیدی درخواست تسهیلات بانکی به مبلغ 300 میلیون تومان را ارائه کرده بود و با همکاری معاون سازمان صنعت معدن و تجارت که  در این بازدید حضور داشت، مقرر شد در اولین فرصت به جهت دریافت تسهیلات بانکی از محل تفاهم نامه به بانک سینا معرفی شود.

وی در ادامه افزود: در محل طرح با مدیر بانک سینای همدان صحبت های لازم صورت گرفت که با معرفی صمت، پرونده بررسی و اقدامات لازم محقق شود.

 

شرکت زرین سیلوی اسدآباد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان در ادامه بازدید از طرح های تولیدی اسدآباد درباره بررسی پرونده شرکت زرین سیلوی اسدآباد، گفت: این سیلوی مربوط به گندم، دارای مشکل گاز و مخابرات بود که در محل با مدیر عامل مخابرات منطقه همدان در این خصوص گفتگویی انجام شد و مشکل مطرح این واحد تولیدی در این زمینه رفع شد.

پورمجاهد با بیان مشکل 5 واحدی که  گازرسانی به آن صورت نگرفته بود، ابراز کرد: مقرر شد ۲۰۰ متر زمین در این زمینه به شرکت گاز جهت استقرار ایستگاه گاز واگذار شود تا بتوانند هرچه سریعتر وارد فاز اجرایی شوند.

 

شرکت کاویان کار غرب

وی در ادامه بازدید از واحدهای تولیدی و شهرک صنعتی اسدآباد با اشاره به  شرکت کاویان کار غرب واقع در شهرک صنعتی اسدآباد که دارای بدهی بانکی و همینطور تامین اجتماعی بود و  4 نفر در این واحد مشغول به فعالیت بودند، اظهار داشت: بانک ملی برای این واحد تولیدی به جهت بدهی،  اجراییه صادر کرده بود و همینطور دارای مشکلی در  اداره استاندارد نیز بود که از محل اجرای طرح، با مدیرکل اداره استاندارد صحبت های لازم انجام و مقرر شد که همکاری لازم به عمل آید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان در ادامه با بیان اینکه بدهی بانکی این واحد رقمی نزدیک به  یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود و افزون بر آن به تامین اجتماعی نیز قریب به ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان بدهی داشت، عنوان کرد: با این میزان بدهی عملاً طرح دیگر توجیه اقتصادی نمی تواند داشته باشد و به حکم این امر تصمیم بر آن شد که شریکی به جهت سرمایه‌گذاری جذب شود.

 

بازدید از سردخانه مستقر در شهرک صنعتی اسدآباد

پورمجاهددر بازدید از واحدهای تولیدی و شهرک صنعتی اسدآباد با اشاره به اینکه از یک واحد سردخانه و مستقر در شهرک صنعتی اسدآباد نیز بازدید به عمل آمد، ابراز کرد: این واحد به سرمایه در گردش نیاز  داشت و همینطور طرحی مبنی بر توسعه ارائه کرده بود که کار  را نیز تا حدی پیش برده بوذند و ایجاد واحد صنایع تبدیلی را پیگیری می کردند.

وی در ادامه افزود: در محل طرح با آقای بهزادی، معاون صمت، گفتگو و مشاوره لازم صورت گرفت و مقرر شد طرح توسعه را به صمت ارائه کند و پس از کارشناسی های لازم مبنی بر توجیه توسعه طرح، اقدامات لازم محقق شود.

 

بازدید از طرح گوساله پرواری در اراضی اسدآباد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان در پایان ضمن اشاره به  آخرین بازدید خود از طرح گوساله پرواری  در اراضی موسی آباد اسدآباد ، مطرح کرد: این طرح توسط یک متقاضی در گذشته دچار مشکل شده بود و طرح در انفعال به سر می برد تا اینکه فرد ی دیگر، طرح را خریداری و  بدهی بانک کشاورزی را می پردازد.

پورمجاهد در  بازدید از واحدهای تولیدی و شهرک صنعتی اسدآباد، با اشاره به طرح گوساله پرواری در اراضی موسی آباد اسدآباد، اضافه کرد: مقرر شد بانک کشاورزی سرمایه مورد نیاز به جهت  ۱۵۰ راس گوساله را تامین کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان، اظهار داشت: از محل شهرک صنعتی اسدآباد نیز بازدید به عمل آمد و با مدیر شهرک و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی نیز مذاکراتی صورت گرفت.

وی در بازدید از واحدهای تولیدی و شهرک صنعتی اسدآباد، گفت: شهرک، فضای زیرساختی مناسبی دارد و امیدواریم که با پیگیری انجام شده، بتوانیم نتایج مطلوبی را به  جهت اجرای واحدهای راکد و تکمیل ظرفیت واحدهای فعال، بدست آوریم.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها