امام جمعه سنندج در خطبه های امروز اظهار داشت: جوانان آینده‌ساز انقلاب اسلامی هستند و باید با مسئولیت‌پذیری به حمایت از مستضعفان همت گمارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حاج ماموستا عبدالرحمان خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با اشاره منویات مقام معظم رهبری در خصوص جوانان، اظهار کرد: شجاعت و مقاومت ملت ایران تمام تحریم‌ها را به فرصتی برای استقلال و خودکفایی تبدیل کرده است.

خطیب جمعه سنندج افزود: جوانان آینده‌ساز انقلاب اسلامی هستند و باید با مسئولیت‌پذیری به حمایت از مستضعفان همت گمارند.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: جوانان آینده را به تعالی جامعه را تضمین می‌کنند لذا همه ما باید با درنظر گرفتن منویات رهبری در خصوص تربیت جوانان و نسل متعهد انقلابی همت گماریم.

ماموستا خدایی در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته بر توجه ویژه مسلمانان در خصوص به جای آوردن صله رحم و رعایت حقوق همسایه‌ها تاکید کرد.

وی گفت: دشمنان با تمام توان کوشیده‌اند که ملت ایران را تحریم کنند اما ایرانیان با استقامت و شجاعت توانسته‌اند تمامی این تحریم‌ها را به فرصتی برای استقلال در عرصه‌های مختلف تبدیل کنند.

امام جمعه سنندج همچنین از نمازگزاران سنندجی خواست که همواره بخشی از اموال خود را برای یاری به مستمندان و حمایت از یتیمان اختصاص دهند.

ماموستا خدایی در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته با تبریک هفته حج اظهار داشت: امید است خداوند متعال انجام این فریضه دینی را شامل همه مسلمانان نماید و برکات ایام حج بر سرزمین‌های اسلامی گسترش یابد.