مجتبی قهرمانی مطرح کرد؛

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری هرمزگان از صدور گواهی سوء پیشینه در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی هرمزگان برای اولین بار در کشور و افتتاح چهاردهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی در حاجی آباد خبر داد.

به گزارش خبر گزاری موج هرمزگان، مجتبی قهرمانی در حاشیه مراسم راه اندازی دفتر خدمات الکترونیک قضایی اظهار داشت: راه اندازی این دفاتر خدمات الکترونیک در راستای ارائه خدمات مطلوب به مراجعین دستگاه قضایی، توسعه عدالت الکترونیک و استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی صورت می گیرد. 

قهرمانی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به عنوان پل ارتباطی میان مردم و دستگاه قضایی نام برد و گفت: بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و  دستاوردهای حوزه الکترونیک و نرم افزار، نقش مهمی در تحول قضایی ایفاء کرده است.

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان هرمزگان با اعلام این مطلب که 86 درصد از ابلاغات قضایی استان هرمزگان به صورت الکترونیک صورت می گیرد، افزود: به کار‌گیری ابلاغ الکترونیک قضایی تحول عظیمی در ارائه خدمات ایجاد کرده و ضمن کاهش هزینه های دادرسی و  ابلاغ اوراق، موجب تسریع در جریان دادرسی نیز شده است. 

قهرمانی اعلام کرد: با برنامه ریزی دقیق و ایجاد زیر ساخت‌های لازم برای نخستین بار در کشور، صدور گواهی سوء پیشینه به صورت الکترونیک در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی استان هرمزگان صورت می گیرد.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها