موج

حجت الاسلام محمد صادق اکبری:

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: یکی از چالش های قوه قضاییه کثرت ورودی پرونده ها است که پیشگیری باید در دستور کار قرار گیرد و این وظیفه همه مسئولان است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حجت الاسلام محمد صادق اکبری در جلسه شورای اداری استان مازندران اظهار داشت:  امروز بعد از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی زیبنده مازندران نیست تجاوز به عرصه های طبیعی به یک چالش تبدیل شود و قطعا قوه قضاییه نهایت برخورد را با متجاوزان به عرصه های طبیعی خواهد داشت.

وی ادامه داد:  عرضه های طبیعی استان مازندران انفال استان محسوب می شوند و باید در حفاظت از آنها کوشا باشیم و ضروری است با تقویت واحدهای حقوقی ادارات دعاوی به موقع مطرح و پیگیری شود.

اکبری اظهار داشت: همه مدیران ادارات و نهادها باید اگر جرمی در اداره مربوطه اتفاق افتاده است به دستگاه قضایی اعلام کنند و نباید از از اجرای احکام و پیگیری پرونده های تجاوز به انفال احساس خستگی کنند و یا رودربایستی داشته باشند.

رئیس کل دادگستری مازندران  تاکید کرد: صنعت گردشگری در استان مازندران باید پیوست های امنیتی و فرهنگی داشته باشیم و  گردشگری مازندران نباید تحت شعاع حضور برخی از بی بندو باری ها قرار بگیرد.

اکبری تاکید کرد :  قوه قضائیه مستقل قوه ای است که می تواند در پیشبرد اهداف نظام موثر باشد پس استقلال دستگاه قضایی، استقلال قاضی و استقلال درونی قاضی سه اصل مهم در نظام جمهوری اسلامی را هرگز فراموش نکنید.

رئیس کل دادگستری مازندران تاکید کرد : دستگاه قضایی باید زد و بندها را از بین ببرد و بدون تعارف نیز برخورد می کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها