معاون استاندار همدان با اشاره به اینکه سرمایه آموزش‌ و پرورش وجود نیروهای متخصص و توانمند است، از شرایط خاص و ظرفیت‌های بالایی که آموزش و پرورش دارد، سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، قدرت اله ولدی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر در بازدید از تعدادی از پروژه‌ها و برخی امکانات آموزش‌ و پرورش در ملایر، با اشاره به اینکه سرمایه آموزش‌ و پرورش، وجود نیروهای متخصص و توانمند است  گفت: بزرگ‌ترین سرمایه آموزش‌ و پرورش وجود نیروهای متخصص و توانمندی است که در این دستگاه وجود دارد و به دانش آموزان و خانواده‌ها خدمت ارائه می ‌دهند.

 

*سرمایه آموزش‌ و پرورش وجود نیروهای متخصص و توانمند است

ولدی خاطرنشان کرد: آموزش‌ و پرورش به دلیل گستردگی نیروهایی که دارد در بسیاری از حوزه‌های اجتماعی در کشور فعالیت دارند و تأثیرگذار هستند.

وی ادامه داد: یکی از حوزه‌هایی که آموزش‌ و پرورش در آن تأثیرگذار بوده، انتخابات است که باعث تشویق مردم برای حضور حداکثری در انتخابات می‌شوند.

فرماندار ملایر با اشاره به اینکه سرمایه آموزش‌  و پرورش وجود نیروهای متخصص و توانمند است و از آموزش‌ و پرورش با شرایط خاص و ظرفیت‌های بالایی که دارد، انتظارات بالایی نیز وجود دارد، اظهارکرد: همه ما با آموزش و پرورش ارتباط داریم، بنابراین وظیفه همه مدیران و جامعه، کمک به توسعه و پیشرفت آموزش‌ و پرورش در همه زمینه‌هاست.

ولدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نیاز است آموزش ‌و پرورش زیرساخت‌ها را آماده و اماکنی را که در اختیار دارند به‌ روز کند، افزود: اردوگاه فجر یکی از ظرفیت‌های بالای ملایر است و باید تلاش شود تا مشکلاتی که در این اردوگاه وجود دارد مرتفع و از این فضا و ظرفیت بی‌نظیر در شهرستان استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سرمایه آموزش‌ و پرورش وجود نیروهای متخصص و توانمند است، توضیح داد: شهرستان ملایر با توجه به بِرندها و نقاط گردشگری که دارد در صورتی ‌که زیرساخت‌ها و اماکن پذیرایی مناسب باشند، می‌تواند گردشگران بیشتری را جذب کند.

فرماندار ملایر اظهارکرد: مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان ملایر نقش مهمی در پذیرش و اسکان فرهنگیان و سایر گردشگران به ملایر دارد و می‌‌طلبد تا امکانات رفاهی بیشتری در آن دیده شود.