معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از میزبانی اردبیل در رشته های فوتسال ، کشتی فرنگی و قایقرانی المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور خبرداد .

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمدرضا برادران صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اردبیل در سالجاری میزبان سه رشته ورزشی فوتسال ، کشتی فرنگی و قایقرانی المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور خواهد بود.

وی ادامه داد: مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رده سنی زیر 16 سال در دو بخش دختران و پسران برگزار می شود که اردبیل در رشته قایقرانی میزبان پسران ، رشته فوتسال میزبان دختران و در کشتی فرنگی میزبان پسران خواهد بود.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل خاطرنشان کرد:  میزبانی مسابقات قایقرانی آب های آرام با توجه به فعالیت خوب هیات قایقرانی استان و وجود زیر ساخت های مناسب به اردبیل داده شده که این مسابقات در بخش پسران از 27لغایت 29 مرداد با حضو 200 نفر برگزار می شود.

برادران افزود: رشته کشتی فرنگی  هم  دربخش پسران از دوم لغایت پنجم  شهریور ماه با حضور 552 نفر و فوتسال بانوان هم  با حضور 6 تیم برتر دراردبیل برگزار می شود.

وی اضافه کرد: دراین دوره از رقابت ها اردبیل  در مجموع میزبان  هزارو 429 نفر خواهد بود که ازاستان اردبیل درتمامی رشته ها تیم های  کامل حضور خواهد داشت .

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه  این میزبانی ها تاثیر مستقیم و مثبتی  در همان رشته ورزشی در استان  دارد افزود: میزبانی ها همچنین باعث رشد و شکوفایی بیشتر همان رشته ورزشی  و ترغیب نوجوان به ورزش می شود.

برادران خاطرنشان کرد : سال گذشته در المپیاد استعدادهای برتر در قایقرانی موفق به کسب مدال شده بودیم که امسال هم امیدواریم تکرار شود .