مشاور امور بین الملل میراث فرهنگی اردبیل:

مشاور امور بین الملل مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: نرم افزارهای گردشگری سلامت به منظور توسعه توریسم برون مرزی مورد حمایت است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عبدالرحمن ولایتی در جلسه هم اندیشی با گروه استارت آپی شفامد تور تصریح کرد: با توجه به قابلیت های منحصر به فرد استان مرزی اردبیل، توسعه گردشگری سلامت با جدیت دنبال می شود.

وی افزود: بر همین اساس تمامی ایده های استارت آپی از جمله نرم افزارهای مرتبط با گردشگری سلامت مورد حمایت است تا بتوانیم با بهره گیری از ظرفیت های مختلف نسبت به توسعه گردشگری سلامت اقدام کنیم.

مشاور امور بین الملل مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل تاکید کرد: واقع شدن در مرز شمال غرب کشور از یک سو و خیل عظیم سفر اتباع آذری از سوی دیگر فرصت مطلوبی برای رونق گردشگری سلامت است.

ولایتی با اشاره به فعالیت خانه گردشگری سلامت در راستای رونق توریسم استان اردبیل، افزود: یکی از اهداف آغاز به کار این مجموعه هم اندیشی با کارآفرینان، ایده پردازان و فعالان بخش خصوصی است.

وی اضافه کرد: صاحبان ایده ها و نرم افزارهای فعال می توانند جهت همکاری به خانه گردشگری سلامت استان در خانه تاریخی ارشادی زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مراجعه فرمایند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها