فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد گفت: ظرفیت رسانه‌ ای از جمله ضرورت‌های اجرایی برای نهادینه کردن تفکر انقلابی در عرصه‌های مختلف است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ رضا پورشمسی فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد در نخستین نشست خبری خود که با عنوان فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد، با موضوع هفتمین المپیاد ورزشی بسیج، مساجد و محلات برگزار شده است،‌ اظهار کرد:‌ این دوره المپیاد با گرامیداشت شهدای جبهه مقاومت در سطح استان یزد برگزار می‌شود.

وی افزود:‌ تلاش در عرصه‌های مختلف فرهنگی،‌ ورزشی، ‌اقتصادی و اجتماعی با رویکرد نهادینه کردن تفکر انقلاب اسلامی از جمله رسالت‌های تعیین شده و در دستور کار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رأس و سپاه الغدیر در استان یزد است.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نگهبانان انقلاب در عرصه‌های مختلف دانست و گفت:‌ ورود به عرصه ورزش با اولویت استفاده از ظرفیت جوانان یکی از رویکردهای جدی سپاه در استان یزد است.

سرهنگ پورشمسی با بیان این‌که اهمیت استفاده از ظرفیت جوانان در هشت سال دفاع مقدس برای همگان اثبات شده است،‌تصریح کرد:‌ تأکید ما در عرصه ورزش تلاش همه جانبه در مد و دایره نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

این مسئول در ادامه با اشاره به این‌که تفکر انقلابی ملاک عمل سپاه برای ورود به عرصه‌های مختلف است،‌ تأکید کرد:‌ به نظر می‌رسد ورزش نقش مهمی در تعالی بخشی جامعه به ویژه نسل جوان ایفا می‌‎کند.

وی با اشاره به نقش ورزش در پویایی و نشاط عمومی جامعه،‌ خاطرنشان کرد:‌ اگر آن طور که باید تفکر انقلابی و اسلامی در عرصه ورزش و دیگر عرصه‌های توسعه‌ای ورود کند قطعاً شاهد دستاوردهای بزرگی در حوزه‌های مختلف خواهیم بود.

فرمانده سپاه الغدیر یزد در بخش دیگری از سخنان خود استفاده از ظرفیت رسانه‌های را از جمله ضرورت‌های اجرایی برای نهادینه کردن تفکر انقلابی در عرصه‌های مختلف دانست و بیان کرد: رسالت خبرنگاران اگر درست و کامل انجام شود در حقیقت بیانگر بالندگی نظام انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف خواهد بود.‌