معاون سیاسی و امنیتی فرماندار اردکان گفت: موضوع حقوق شهروندی از صفر تا صد، نیازهای یک انسان را به لحاظ فردی و اجتماعی شامل می‌شود بنابراین باید از ظرفیت مهای مردمی در این خصوص کمک گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، رقیه کرمانیان معاون سیاسی و امنیتی فرماندار اردکان در بازدید از اداره بهزیستی اردکان، خواستار اهتمام جدی ادارات و دستگاه‌های اجرایی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه شد و بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های مردمی در این خصوص تاکید و افزود: موضوع حقوق شهروندی از صفر تا صد، نیازهای یک انسان را به لحاظ فردی و اجتماعی شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه وقتی در جایگاه حقوقی به عنوان یک مسئول و یا شخصیت مرجع؛ قرار می‌گیریم بایستی یکسری از حقوقاتی که در زندگی شخصی ممکن است انجام دهیم را کنار بگذاریم افزود: باید تفکیک بین حقوق فردی و اجتماعی قائل شویم.

معاون فرماندار با بیان اینکه شنونده حق مردم باشیم افزود: شناخت از حقوق متقابل و دو طرفه باید انجام شود چرا که به تنهایی نمی‌توان به حقوق شهروندی به صورت کامل رسید.

کرمانیان با بیان اینکه در حقوق شهروندی باید نظرات مردم را شنید و گوش شنوای مردم بود، اظهار داشت: ملاقات‌های مردمی، میز خدمت و… در راستای رضایتمندی هر چه بیشتر مردم به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا مردم به سراغ آن رفته و حرف‌های آنها را شنیده شود.