موج

امام جمعه ابرکوه؛

امام جمعه ابرکوه گفت: با مدیریت جهادی می توان به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی تداوم بخشید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه در نشست ماهانه درس اخلاق مدیران و رئیسان اداره های شهرستان ابرکوه افزود: هدف از مدیریت جهادی تداوم بخشی به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی بابیان اینکه در این راستا باید مبنای کار مدیران، نخست مبارزه با موانع مدیریت جهادی در امور باشد، اظهار کرد: در بحث مبارزه با موانع باید نخست موانع را بشناسیم، که موانع مدیریت جهادی چیست تا برای پیشگیری از آن اقدام کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه تصریح کرد: گرایش به مبانی برون دینی و برون مرزی، یعنی اگر مدیر و مسئولی دین‌باور نباشد هرگز نمی‌تواند با انگیزه الهی کار کند.

وی بیان کرد: آنها عملاً دین را بازیچه نیل به اهداف دنیایی خود قرار می‌دهند و اعتقادی به مبانی دینی ندارند، سرانجام آسیب‌های مدیریت او مشهود و آشکار خواهد شد.

حسینی همچنین تصریح کرد: چنین شخصی چون خودباور نیست، نگرش برون مرزی دارد یعنی ما «می‌توانیم» را باور ندارد و اعتقادش این است باید با کمک آمریکا و حمایت کشورهای غربی مشکلاتمان را حل کنیم.

رئیس حوزه علمیه ولی عصر (عج) ابرکوه با بیان اینکه خود محوری مانع دوم مدیریت جهادی است یادآور شد: مدیری که صرفاً به دنبال منافع خود باشد و با سودجویی امور را مدیریت کند و تلاش‌هایش را بر محور درآمد، حقوق و مزایای مادی قرار دهد قطعاً نمی‌تواند مدیریت جهادی داشته باشد.

وی ادامه داد: لذا با این خصلت خود محوری که نتیجه اش غرور و تکبّر و خودخواهی و خود برتر بینی و خودشیفتگی در جمع نیروهای محل کار و خدمت است، مبارزه کرد تا با دفع این خصلت منفی به شاخصه مثبت مدیریت جهادی رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها