موج

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد:

تاکید مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد بر شرکت جوانان در فعالیت‌های فرهنگی و هنری فاخر در راستای اهداف انقلاب اسلامی.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در آئین اختتامیه مسابقه بزرگ نقاشی نسل نو افزود: برنامه ریزی برای جذب جوانان برای شرکت در فعالیت‌های فرهنگی و هنری فاخر در راستای اهداف انقلاب اسلامی نقش مهمی در انتقال اهداف نظام به جوانان دارد.

وی به بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و ادامه داد: باید مراکز آموزشی و فرهنگی با برنامه ریزی دقیق برای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری و اهداف عالیه جمهوری اسلامی بیش از گذشته وظایف خود را انجام دهند.

این مسئول در خصوص مسابقه نقاشی نسل نو گفت: این مسابقه با موضوع رخدادهای چهل ساله انقلاب اسلامی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

حسینی کوهستانی افزود: مسابقه بزرگ نقاشی نسل نو در راستای انتقال دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ویژه کودکان در رده سنی ۷ تا ۱۲ سال در سطح استان با استقبال مواجه شد.

وی خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان در این مسابقه با راهنمایی مربیان، دبیران و خانواده یکی از رخدادهای چهل ساله انقلاب که در طی سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۵۷ سربلندی ملت و کشور ایران را به همراه داشته است خلق و به دبیرخانه این مسابقه ارسال کردند.

حسینی کوهستانی گفت: مدیران و دبیران برخی از مدارس استان یزد همکاری ویژه‌ای را در برگزاری این برنامه با اداره کل تبلیغات اسلامی داشتند.

وی با بیان اینکه در مجموع ۴۵۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد اضافه کرد: پس از جمعبندی و داوری ۲۵ اثر به عنوان اثر برتر انتخاب و از آنان تجیلیل می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد بر لزوم به کارگیری از ظرفیت‌های هنر در انتقال آموزه‌های اسلامی و انقلابی تاکید و اظهار داشت: بنا بر سفارشات دین مبین اسلام باید برای هر سن و گروه مطابق با لسان و فهم آنان مطالب مناسب را عرضه کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها