معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: استان اردبیل ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه گردشگری دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صغری فرشی امروز در جمع خبرنگاران تصریح کرد: استان اردبیل ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه گردشگری دارد و وظیفه ما شناساندن این قابلیت ها و جاذبه ها در سطح ملی و بین المللی است که این اقدامات در حال برنامه ریزی و انجام است.

وی بیان کرد: طبق آمارهای به دست آمده میزان رضایتمندی مسافران و گردشگران حاضر در استان اردبیل در ایام تعطیل از سطح بالایی برخوردار است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: میزان استقبال مسافران و گردشگران از واحدهای اقامتی استان در روزهای اخیر به ویژه در شهرستان های اردبیل، سرعین، خلخال و مشکین شهر بسیار بالا بود که البته با توجه به نظارت های مستمر کارشناسان اداره کل از این واحدها، خدمات ارایه شده در سطح قابل قبولی قرار داشت.

فرشی افزود: رضایت گردشگران و مسافران از جمله مولفه های اصلی توسعه گردشگری در یک منطقه است و ما امسال از این نظر میزان بازدیدها و نظارت ها را بر تاسیسات گردشگری افزایش داده ایم.

وی اضافه کرد: امسال تاکید ما بر توسعه گردشگری روستایی از جمله بومگردی خواهد بود و در این خصوص از سرمایه گذاران و علاقه مندان این حوزه حمایت می کنیم.