موج

علی عامری خبرداد:

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از اجرایی شدن طرح پلاک گذاری غرفه های فعال بازارچه ۲۲ بهمن بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «علی عامری» اظهار کرد: با اجرای طرح ساماندهی بازارچه ۲۲ بهمن بندرعباس قصد داریم تعداد غرفه‌های فعال و غیر فعال این بازارچه برای ساماندهی هرچه بهتر، مشخص کنیم.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس افزود: این طرح با هدف پایش و جمع‌آوری اطلاعات در بازارچه ۲۲ بهمن در حال انجام است و گروه مستقر در بازارچه با شناسایی تعداد غرفه‌های فعال، کار پلاک‌گذاری هر کدام از آنها را بطور مجزا انجام می‌دهند.

وی همچنین با اشاره به تشکیل پرونده الکترونیکی برای غرفه‌ها، گفت: این طرح از ابتدای تیرماه شروع شده و تا پانزدهم همین ماه ادامه دارد.

عامری سیاهوئی یادآور شد: برخی از غرفه‌داران نیز افرادی هستند که با معرفی نهادهای حمایتی مشغول فعالیت بوده و از این طریق امرار معاش می‌کنند که در این طرح نیز هویت آنها شناسایی می‌شود.

وی اذعان کرد: پرونده‌های الکترونیکی به منظور تسهیل هرچه سریعتر کارها، مشخص شدن هویت دست فروشان و نوع فعالیت آنها، زمان شروع فعالیت و مجوزهای اخذ شده تکمیل می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها