11 تا 14 تیرماه؛

2 نمایشگاه مبلمان راحتی و فرش ماشینی 11 تا 14 تیرماه در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، نخستین نمایشگاه تخصصی مبلمان راحتی طی روزهای 11 تا 14 تیرماه در اصفهان برپا خواهد شد.

در این نمایشگاه که برای نخستین بار به صورت تخصصی در اصفهان برپا می‌شود توانمندی‌های 60 شرکت را در فضایی بالغ بر 4200 مترمربع به نمایش می‌گذارد.

در این نمایشگاه که برای نخستین بار به صورت تخصصی در اصفهان برپا می‌شود، شرکت‌های صنعتی، توزیعی و تولیدی فعال در حوزه مبلمان راحتی از استان‌های تهران، البرز و اصفهان، انواع مبلمان راحتی را به نمایش می‌گذارند.

 از جمله مهمترین برندهای حاضر در این نمایشگاه می‌توان به چوبینا، چوبیران، ایران فرنیچر، نیمکت، مایهور، بالسا، دل‌آرا، برلین، لرد، آکاژو، چیدمان مدرن، کرال و آلماچوب اشاره کرد.

در کنار این نمایشگاه، دهمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی برپا می‌شود که 10 شرکت معتبر از اصفهان، یزد، کاشان و تبریز در آن حضور دارند.

این نمایشگاه طی روزهای 11 تا 15 تیرماه در 3500 مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود و محصولات برندهای مطرحی همچون فرش قیطران، فرش بهشتی تبریز، فرش مشهد هلال، فرش شوکران و فرش اهورا را به نمایش می‌گذارد.

در این دوره از نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی، شرایطی فراهم آمده که فقط تولیدکنندگان فرش به صورت تخصصی حضور داشته باشند و آخرین محصولات خود را در معرض بازدید علاقمندان قرار دهند.

2 نمایشگاه مبلمان راحتی و فرش ماشینی 11 تا 14 تیرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها