قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور:

منصور برقعی گفت: با توجه به برگزاری انتخابات مجلس در سال جاری، سیاست کمیته امداد این است که از هرگونه تغییرات که زمینه سوءتفاهم را فراهم می‌کند، اجتناب کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه، با تقدیر از عملکرد چهارساله حسین خدرویسی، گفت: کارنامه مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه درخشان درنهایت موجب شد که این مسئول برای معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کشور انتخاب شود.

وی بابیان اینکه اولویت کمیته امداد کشور در سال جاری داشتن حداکثر ثبات در تمامی حوزه‌های فعالیتی است، خاطرنشان ساخت: در بحث تغییر معاون حمایت و سلامت خانواده نیز اضطرار پیش آمد، چراکه معاون پیشین برای شرکت در انتخابات استعفا داد و مجبور شدیم فردی جایگزین انتخاب کنیم که با توجه به سوابق و کارنامه درخشان آقای خدرویسی درنهایت به انتخاب ایشان برای این سمت رسیدیم.

قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور به عملکرد مطلوب استان کرمانشاه در زلزله سال 96 هم اشاره کرد و افزود: هم‌اکنون استان‌های سیل‌زده از تجربیات استان کرمانشاه استفاده می‌کنند، اما هنوز سرعت کار در این استان‌ها به حد کرمانشاه نرسیده و امیدواریم این همدلی که در استان در میان مسئولان شاهد آن بودیم در استان‌های سیل‌زده هم هرچه سریع‌تر ایجاد شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها