مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر از راه اندازی چاه در روستای کهکدان و نمازگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدرضا ترکاشوند، مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران، درخصوص چاه‌های در دست اقدام در شهرستان ملایر نیز توضیح داد: در دو روستای کهکدان و نمازگاه در راستای راه اندازی چاه، پیمانکار مربوطه انتخاب شده و عملیات اجرایی به منظور تجهیز چاه در حال انجام است.

 

 راه اندازی چاه در روستاهای ملایر

وی با بیان اینکه چاه دو روستای زیرابیه و بابا رود نیز تجهیز و راه اندازی شده است، بیان کرد: در روستای حسین آباد نیز لوله‌های مربوط به چاه خریداری و قسمتی از آن به محل منتقل و پیمانکار مربوطه نیزانتخاب شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر همچنین عنوان کرد: در دو روستای دهنوآورزمان و کوسج خلیل نیز به منظور تجهیز چاه پیمانکار انتخاب شده ضمن اینکه تجهیز چاه روستاهای واشان و قشلاق انوچ نیز به منظور نتخاب پیمانکار در مرحله انجام مناقصه است.

وی در ادامه در خصوص روستای آورزمان نیز عنوان کرد: کار اجرایی شبکه آبرسانی در روستای آورزمان نیز با پیشرفت فیزیکی ۱۵ درصد در حال انجام است و با اتمام این پروژه عملیاتی آبرسانی به سهولت به انجام می‌رسد.

وی با اشاره به راه اندازی چاه در روستای آورزمان و نمازگاه تصریح کرد: با ورود چاه‌های مذکور به مدار و بهره برداری تابستان بدون بحرانی را پشت سر خواهیم گذاشت و با بهره برداری از چاه‌های ذکر شده در روستاهای در مرز بحران نیز مشکلی نخواهیم داشت.